Chářovská 920/120

794 01 Krnov

Česká republika


+420 554 689 011

+420 554 689 010

 


IČ: 47973293

DIČ: CZ 47973293

Loc: 50°4’53.548″N, 17°41’8.815″E


Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 5441

Obchodní vedení společnosti


Mgr. Pavel Drobil

Jednatel

+420 553 034 151


Ing. Jaroslav Sýkora

Prokurista, Generální ředitel

+420 554 689 037

OBCHODNÍ ÚSEK


Ing. Tomáš Culík

Obchodní ředitel

+420 601 377 700

culik@elfe.cz


Vladímír Hota

Obchodní manažer

+420 723 032 782

+420 554 689 034

hota@elfe.cz


Ing. Pavel Palcr

Obchodní manažer

+420 702 283 986

+420 554 689 018

palcr@elfe.cz


Bc. Robin Bareš

Obchodní manažer

+420 727 972 428

+420 554 689 087

robin.bares@elfe.cz

Výrobně-technický úsek


 Juraj Ivan Gazsak

Vedoucí výroby

+420 605 408 115

+420 554 689 029

gazsak@elfe.cz

ÚSEK ŘÍZENÍ JAKOSTI


 Ing. Jiří Grossmann

Ředitel kvality

+420 724 383 463

+420 554 689 090

grossmann@elfe.cz

Úsek logistiky


 Jana Polanská

Vedoucí nákupu

+420 725 380 983

+420 554 689 086

polanska@elfe.cz


Martin Vágner

Referent zásobování

+420 723 951 318

+420 554 689 017

vagner@elfe.cz

Úsek řízení lidských zdrojů


Ing. Monika Sýkorová

Personální ředitelka

+420 602 580 399

personalni@elfe.cz

Ekonomický úsek


Ing. Miroslav Pukowiec

Finanční ředitel

pukowiec@elfe.cz
 

Účtárna


Ing. Dagmar Baczke

+420 554 689 031

baczke@elfe.cz


Andrea Zahradníčková

+420 554 689 019

zahradnickova@elfe.cz

Aktuální dodávky